Wpisy autora

Dyrektor Centrum Kultury odwołany

Wczoraj na stronie tłuszczańskiego BIP-u pojawiło się zarządzenie burmistrza Pawła Bednarczyka o odwołaniu dyrektora Centrum Kultury – Jana Krzysztofa Białka.

Powód tej decyzji to utrata zaufania do pracownika spowodowana prowadzonym przeciwko Janowi Krzysztofowi Białek postępowaniem karnym przygotowawczym łącznie z wniesieniem aktu oskarżenia przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie pod sygnaturą akt II K 1117/10 z zarzutem z art. 231 § 1 Kodeksu karnego (działanie na szkodę interesu publicznego).

Praca na zajmowanym przez Pana Jana Krzysztofa Białka stanowisku wiąże się między innymi na podejmowaniu decyzji w sprawie wydatkowania środków publicznych oraz odpowiedzialnością za pozostające w zarządzie mienie publiczne – uzasadnia swoją decyzję burmistrz.

Komentarzy: 35 dalej...

Problem braku miejsc do parkowania w Tłuszczu – czy chcemy płatny parking? (ankieta)

Dzisiaj na stronie pojawiła się nowa ankieta – badająca zapotrzebowanie na powstanie płatnego parkingu w centrum Tłuszcza.

Zapraszamy do głosowania!

Komentarzy: 24 dalej...

WOŚP gra lecz w Tłuszczu cisza

W ciągu ostatnich dni odebraliśmy kilka telefonów i e-maili z zapytaniem, czy w Tłuszczu zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jak udało nam się dowiedzieć w piątek (pytaliśmy o WOŚP burmistrza Pawła Bednarczyka i dyrektora Centrum Kultury Jana Krzysztofa Białka), WOŚP nie zagra w tym roku w Tłuszczu. Dlaczego? Wg uzyskanych informacji sztaby trzeba było rejestrować do końca listopada i CK tego nie zrobiło. Jednocześnie dyrektor Białek podkreślił, że jeśli chodzi o przyszłoroczny finał WOŚP, jest otwarty na współpracę z osobami/organizacjami zainteresowanymi tym wydarzeniem, tak by była to jak najbardziej “oddolna” inicjatywa.

Komentarzy: 14 dalej...

  • Ankieta

    Czy będzie Pan/Pani zainteresowany/a słuchaniem wywiadów "radiowych" dotyczących spraw naszej gminy? (Coś na kształt rozmów i debat przedwyborczych)

    Sprawdź wyniki

    Loading ... Loading ...
  • © 1996-2010 Wybory samorządowe 2010 w Tłuszczu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP