Zapraszamy drużyny „podwórkowe”, zespoły z zakładów pracy, wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych. Tych którzy chcą w miłej atmosferze sprawdzić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji z innymi zespołami.

Areną rozgrywek będzie Miejski Orlik w Tłuszczu. Wszystkie spotkania będę odbywać się w Niedziele. Ważne dla nas jest to, aby zawody były prowadzone zgodnie z zasadami FAIR PLAY! LIGA BOBRA TO AMATORSKIE ROZGRYWKI, WIĘC DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ŻEBY UNIKNĄĆ NIESPORTOWYCH ZACHOWAŃ! Z góry informujemy, że jakiekolwiek odstępstwa od tych reguł będą karane zakazem udziału w rozgrywkach. Wszystkich chętnych odsyłamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na naszej oficjalnej stronie www.ligabobra.pl .
Mecze będą prowadzone przez licencjonowanych arbitrów, gramy systemem 2×25 minut. Obowiązują zasady gry na sztucznej nawierzchni (m.in. zakaz wykonywania wślizgów – patrz regulamin ligi). My jako organizatorzy ze swojej strony zapewniamy dobrą organizację zawodów. Część z nas bierze lub brała udział w podobnych rozgrywkach organizowanych w naszym powiecie. Mamy więc punkt odniesienia w organizacji imprez tego rodzaju. Zapewniamy nagrody dla zespołów – medale i puchary. Każda z drużyn zostanie uhonorowana dyplomem za uczestnictwo w I Edycji Ligi Bobra. Ponadto gwarantujemy nagrody dla wyróżniających się zawodników (najlepszy bramkarz i strzelec ligi). Planujemy również przyznać nagrodę od organizatorów dla MVP Ligi.
Każde ze spotkań będzie zrelacjonowane na naszej stronie internetowej. Ponadto przewidujemy relację ze spotkań na łamach prasy lokalnej, bowiem patronami medialnymi rozgrywek będą redakcja Stacja Tłuszcz, Fakty WWL oraz Wieści Podwarszawskie. Warto więc się starać na boisku, by później przeczytać o swoich sportowych wyczynach. Byłoby bardzo dobrze jeśli zawodnicy uczestniczący w Lidze nie byliby anonimowi (mile widziane numery na koszulkach wraz z nazwiskiem bądź pseudonimem).
Honorowym Patronem rozgrywek jest Burmistrz Gminy Tłuszcz. Za co z góry serdecznie dziękujemy. Wkrótce na stronie pojawi się więcej informacji dotyczących terminu rozpoczęcia rozgrywek, wysokości wpisowego oraz sponsorów ligi. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej bądź kontakt telefoniczny:
Kamil:        603-077-025
Marcin:     500-751-324