Polemiki

“TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJEMY” – Krzysztof Świadek

…pozyskanie i wykorzystanie funduszy unijnych szansą rozwoju gminy Tłuszcz…

Urzędujący (jeszcze) Burmistrz Tłuszcza, pan Jan Krzysztof Białek w swoim komentarzu do debaty przeprowadzonej w dniu 18.10.2010 roku zawarł obraźliwe oceny wypowiedzi osób tam uczestniczących. Poziom tych ocen jest żenujący, więc czuję się zwolniony z odnoszenia się do nich. Nie wiem, skąd tyle nienawiści w tym, wydawałoby się z pozoru, dobrotliwym, człowieku. Odniosę się tylko do jednego zarzutu o wysokości dofinansowania uzyskanego ze środków unijnych przez wójta Gminy Klembów do zwodociągowania i skanalizowania Ostrówka. Pan Białek toczy bój o to, czy Wójt Klembowa, pan Kazimierz Rakowski uzyskał dofinansowanie w kwocie 10 czy też 20 milionów złotych. (czytaj dalej…)


“Mieszają fakty z fikcją i możliwości z marzeniami” – komentarz Jana Krzysztofa Białka

KOMENTARZ DO DEBATY WYBORCZEJ PSL – W TŁUSZCZU w dn. 18.10.2010

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować inicjatorom uruchomienia strony internetowej, na której możemy zapoznać się z treściami debat publicznych toczących się w trakcie kampanii wyborczej do samorządu.

Po wysłuchaniu debaty zorganizowanej przez lokalnych działaczy PSL w dniu 18 października w Zakrzewiaku, jestem nieco zniesmaczony poziomem jej prowadzenia i wartością treści przekazywanych przez jej organizatorów.
Podkreślam, że jestem gorącym zwolennikiem demokracji i stoję na stanowisku, że każdy może kandydować! Każdy może przekonywać innych do słuszności swoich zamiarów, celów i poglądów. (czytaj dalej…)


  • Ankieta

    Czy będzie Pan/Pani zainteresowany/a słuchaniem wywiadów "radiowych" dotyczących spraw naszej gminy? (Coś na kształt rozmów i debat przedwyborczych)

    Sprawdź wyniki

    Loading ... Loading ...
  • © 1996-2010 Wybory samorządowe 2010 w Tłuszczu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP