Ankiety przedwyborcze

KOLEJNA ANKIETA ODDANA

Wypełnioną ankietę przesłał nam obecnie urzędujący burmistrz Jan Krzysztof Białek. Kandydatowi dziękujemy za wypełnienie, Czytelników zapraszamy do lektury!


PIERWSZE ANKIETY WYPEŁNIONE!

1 listopada 2010 r. wpłynęły do nas pierwsze wypełnione ankiety. Wysłali je kandydujący na radnych KWW CENTRUM SAMORZĄDOWE – NASZA GMINA Marek Woliński i Adam Proczek. Ankietę – jako pierwsza – przesłała również kandydująca na burmistrza Hanna Kurek.

Bardzo dziękujemy za poważne podejście do tematu i potraktowanie serio wyborców. Liczymy, że lektura wypełnionych ankiet pozwoli Państwu podjąć bardziej świadome decyzje w nadchodzących wyborach. Zwracamy uwagę, że termin przesyłania ankiet od kandydatów na burmistrza minął 28 października, zaś od kandydatów na radnych mija dzisiaj. Oczywiście spóźnione ankiety również przyjmujemy :)

Chcemy również zaznaczyć, że słyszeliśmy wiele głosów, że kandydaci boją się “być pierwsi” ze względu na to, aby konkurenci nie spisali ich odpowiedzi. Tym samym gratulujemy odwagi tym, którzy się odważyli:

i zachęcamy do lektury oraz zadawania pytań kandydatom i kandydatce!


  • Ankieta

    Czy będzie Pan/Pani zainteresowany/a słuchaniem wywiadów "radiowych" dotyczących spraw naszej gminy? (Coś na kształt rozmów i debat przedwyborczych)

    Sprawdź wyniki

    Loading ... Loading ...
  • © 1996-2010 Wybory samorządowe 2010 w Tłuszczu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP