Znamy już pierwsze terminy spotkań z mieszkańcami, jakie zamierzają zorganizować radni Rady Miejskiej w Tłuszczu.

15 grudnia 2010 r. (środa), godz. 18.00 – spotkanie z mieszkańcami osiedli Borki, Klonowa-Norwida i Kolejowa organizowane przez radnych z okręgu nr 3: Włodzimierza Malinowskiego i Roberta Szydlika.

Spotkanie odbędzie się w jednej z sal Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu i będzie poświęcone: sprawom organizacyjnym, współpracy z Przewodniczącymi Rad Osiedlowych, planom pracy radnych w rozpoczynającej się kadencji, planom inwestycyjnym na naszych osiedlach. W trakcie zebrania przewidziana jest dyskusja i możliwość zgłaszania wniosków przez mieszkańców.

17 grudnia 2010 r. (piątek), godz. 18.00 – spotkanie z mieszkańcami osiedli Bolesława IV, Długa i Słoneczna organizowane przez radnych: Tadeusza Groszka i Kamila Laskowskiego.
Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury w Tłuszczu i będzie poświęcone m. in. inwestycjom w okręgu wyborczym nr 2. W trakcie zebrania przewidziana jest dyskusja i możliwość zgłaszania wniosków przez mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach. Jednocześnie zachęcamy pozostałych radnych do informowania nas o terminach organizowanych przez nich spotkań.